Komunikat o błędzie

Deprecated function: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in include_once() (line 20 of /home/owoporg/domains/owop.org.pl/public_html/public/includes/file.phar.inc).

Spotkanie sieciujące dla liderów i liderek z województwa podlaskiego

Wersja PDFWersja PDF

Zapraszamy na spotkanie sieciujące liderów i liderki z województwa podlaskiego, które odbędzie się w piątek 17 września 2021r w godzinach 10:30-14:30 w Białymstoku.

Swoją obecność potwierdzili bardzo ciekawi goście:

  • Jagoda Grondecka - Iranistka, dziennikarka, korespondentka Krytyki Politycznej m.in. w Afganistanie, specjalistka w sprawach bliskowschodnich, która opowie o tym, ile trzeba mieć liderskiej odwagi, żeby zmierzyć się z wyzwaniami w obszarze uchodźczym
  • Weronika Michalak - dyrektorka polskiego oddziału Międzynarodowej organizacji Health and Environemt Alliance, analizującej wpływ czynników środowiskowych na zdrowie obywateli Unii Europejskiej, która opowie o wyzwaniach w obszarze klimatu i jego wpływu na zdrowie
  • Przemysław Staroń - polski nauczyciel i wykładowca z II LO w Sopocie, z wykształcenia psycholog i kulturoznawca, Nauczyciel Roku 2018, prekursor wykorzystywania mediów społecznościowych w polskiej edukacji, który przybliży nam wyzwania w obszarze edukacji.

Zapisy tutaj ⇒ https://forms.gle/LgchDHUEBUw1J8in8
Wydarzenie na FB ⇒ https://fb.me/e/ETp2iTNi

Spotkanie jest organizowane w ramach inauguracji nowego projektu Wschód Liderów, realizowanego przez Fundację Szkoła Liderów w partnerstwie z Regionalnym Centrum Wolontariatu w Kielcach oraz Ośrodkiem Wspierania Organizacji Pozarządowych w Białegostoku.

Ponadto, 1 września rusza rekrutacja do Szkoły Trenerów Przywództwa, zachęcamy do sprawdzenia szczegółów na ⇒ www.szkola-liderow.pl/wschod-liderow.