Komunikat o błędzie

Deprecated function: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in include_once() (line 20 of /home/owoporg/domains/owop.org.pl/public_html/public/includes/file.phar.inc).

WSCHÓD LIDERÓW

Wersja PDFWersja PDF

Fundacja Szkoła Liderów, Regionalne Centrum Wolontariatu w Kielcach oraz Ośrodek Wspierania Organizacji Pozarządowych z Białegostoku otrzymały grant z Funduszu Krajowego Programu Aktywni Obywatele na realizację programu „Wschód Liderów”.

Dofinansowanie umożliwi przeprowadzenie działań na terenie województwa świętokrzyskiego i województwa podlaskiego, zorientowanych na przygotowanie do pracy trenerów przywództwa oraz zorganizowanie lokalnych szkół liderów, wzmacniając organizacje pozarządowe w regionach.

Projekt dotyczy skoncentrowanego regionalnie i tematycznie wsparcia liderów. Odpowiada na potrzebę zwiększenia umiejętności liderskich i partycypacyjnych lokalnych działaczy.

Celem jest wzmocnienie organizacji i ruchów społecznych w woj. świętokrzyskim i podlaskim poprzez przeniesienie metodyki kształcenia liderów oraz know-how FSL na poziom regionów w ramach: szkoły trenerów przywództwa i dwóch szkół przywództwa dla liderów oraz tutoring – indywidualne wsparcie w rozwoju liderskim, w tym przygotowanie planów rozwoju organizacji/ruchów. Działania poprzedzi diagnoza potrzeb.

Harmonogram projektu:

  • 1-30.09.2021 | Kampania promocyjna i rekrutacja do Szkoły Trenerów Przywództwa ⇒ [KLIK]
  • 17.09.2021 | Spotkanie sieciujące liderów i liderki ⇒ [KLIK]
  • ​W 2022 r. dwie Szkoły Przywództwa w regionach

Koordynatorka projektu: Beata Borkowska-Ślósarska beata.borkowska@szkola-liderow.pl

Więcej informacji oraz wszelkie aktualności na stronie: http://www.szkola-liderow.pl/wschod-liderow/

Status realizacji projektu: 
Projekt realizowany