Komunikat o błędzie

Deprecated function: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in include_once() (line 20 of /home/owoporg/domains/owop.org.pl/public_html/public/includes/file.phar.inc).

Podlaska Sieć Pozarządowa

 

Podlaska Sieć Pozarządowa jest reprezentacją organizacji pozarządowych z województwa podlaskiego. Główną ideą pracy Sieci jest reprezentowanie interesów sektora, zachęcanie przedstawicieli organizacji do tworzenia nowej jakości pracy w środowisku lokalnym, tworzenie miejsca do dyskusji, wymiany doświadczeń i informacji oraz wzajemnej edukacji.

Sieć powstała z inicjatywy  Ośrodka Wspierania Organizacji Pozarządowych w Białymstoku, w ramach projektu „Podlaska Sieć Pozarządowa”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej, w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Po raz pierwszy jej skład ukonstytuował się w październiku 2011 roku. OWOP jest od 2011 roku członkiem wspierającym, który zgodnie z regulaminem Sieci stanowi jej zaplecze logistyczne i prowadzi Sekretariat Sieci.

Misja PSP:
Wzmocnienie roli i znaczenia organizacji pozarządowych województwa podlaskiego dla budowania społeczeństwa obywatelskiego

Nasze wartości:

  • partnerstwo
  • dobro wspólne + dialog
  • wzajemny szacunek
  • odpowiedzialność
  • zaangażowanie
  • wiarygodność/ uczciwość

Cele strategiczne:

  1. Zbudowanie silnej  i kompetentnej reprezentacji podlaskich NGOs
  2. Rozwijanie współpracy podlaskich organizacji pozarządowych między sobą i z otoczeniem
  3. Poprawa kontaktów-relacji między podlaskimi organizacjami pozarządowymi a otoczeniem: społeczeństwem, samorządem, biznesem, mediami

Skład Prezydium Podlaskiej Sieci Pozarządowej:

Tomasz Dudziński – przewodniczący
Marcin Sekściński - zastępca przewodniczącego
Ewa Jasińska - sekretarz
Zdzisław Narel- rzecznik prasowy
Natalia Gierasimiuk - członek
Mariusz Popowski - członek

http://www.podlaskasiec.org.pl