Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

LATEST NEWS
CONTACTS

Poznaj nasz zespół

Tu się dobrze działa

poznaj nas bliżej

Nasz Zespół

OWOP Team

Iwona Zaborowska

Prezeska Stowarzyszenia

iwona.zaborowska@owop.org.pl
OWOP Team

Katarzyna Łotowska

Członkini Zarządu

katarzyna.lotowska@owop.org.pl
OWOP Team

Karolina Poczykowska

Członkini Zarządu

karolina.poczykowska@owop.org.pl
OWOP Team

Małgorzata Bobryk

Członkini Zarządu

malgorzata.bobryk@owop.org.pl
OWOP Team

Katarzyna Kobosko

Członkini Zarządu

katarzyna.kobosko@owop.org.pl
OWOP Team

Krzysztof Leończuk

krzysztof.leonczuk@owop.org.pl
OWOP Team

Ewa Jasińska

ewa.jasinska@owop.org.pl
OWOP Team

Barbara Szczerbińska

barbara.szczerbinska@owop.org.pl
OWOP Team

Agnieszka Otapowicz

agnieszka.otapowicz@owop.org.pl
OWOP Team

Katarzyna Sokół

katarzyna.sokol@owop.org.pl
OWOP Team

Katarzyna Potoniec

katarzyna.potoniec@owop.org.pl
OWOP Team

Piotr Znaniecki

piotr.znaniecki@owop.org.pl
OWOP Team

Anna Sędziak

anna.sedziak@owop.org.pl
OWOP Team

Patrycja Konopko

patrycja.konopko@owop.org.pl
OWOP Team

Andrzej Rybus – Tołoczko

biuro@owop.org.pl
OWOP Team

Agnieszka Maszkowska

biuro@owop.org.pl
OWOP Team

Marcin Kruhlej

biuro@owop.org.pl
OWOP Team

Sylwestra Borowczyk

biuro@owop.org.pl
OWOP Team

Małgorzata Kijak

biuro@owop.org.pl

Ustawienia plików cookie
Na tej stronie używane są pliki cookie. Są one potrzebne do działania witryny lub pomagają nam ulepszać witrynę.
Zezwól na wszystkie pliki cookie
Zapisz wybór
Indywidualne ustawienia
Indywidualne ustawienia
This is an overview of all cookies used on the website. You have the option to make individual cookie settings. Give your consent to individual cookies or entire groups. Essential cookies cannot be disabled.
Zapisz
Zaniechaj
Wymagane (1)
Niezbędne pliki cookie są potrzebne do podstawowej funkcjonalności witryny.
Pokaż ciasteczka
Translate »
Skip to content