Wojewódzkie Forum Inicjatyw Pozarządowych

Wersja PDFWersja PDF

Ośrodek Wspierania Organizacji Pozarządowych w Białymstoku oraz Federacja Organizacji Pozarządowych Miasta Białystok zapraszają na Wojewódzkie Forum Inicjatyw Pozarządowych, które odbędzie się w Białymstoku 30 września 2016 w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w godzinach od 12:00 do 18:00. Swój udział w Forum można zarejestrować poprzez elektroniczny formularz dostępny pod adresem: https://goo.gl/forms/4n2fgrRsBPNuQtTD3
 
 
Wspólnie wybraliśmy  ważne, aktualne dla sektora tematy i bardzo liczymy na to, że każdy – zarówno ten, kto wie wszystko i ten, kto dopiero chce się dowiedzieć – wyniesie z naszego spotkania korzyści.
W pierwszej części spotkania zaproponujemy do wyboru jedną z czterech debat realizowanych w formie warsztatów. Porozmawiamy o zmianach dotyczących księgowości, rozliczania wkładu rzeczowego oraz otwartych konkursów ofert, a także o wojewódzkim programie współpracy z organizacjami pozarządowymi i nowych technologiach.
W drugiej części spotkania uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w jednym z trzech wydarzeń do wyboru. Zaproponujemy wspólną dyskusję nad strategią Federacji Białystok, rozważania nad przyszłością Podlaskiej Sieci Pozarządowej oraz spotkanie w gronie członków działających w naszym województwie Rad Działalności Pożytku Publicznego. Na koniec wszystkich sympatyków Federacji Białystok zaprosimy na wspólne świętowanie 5-lecia jej powstania podczas uroczystego bankietu.
Liczymy na Waszą obecność!