Cykl szkoleniowo-warsztatowy z zarządzania organizacją

Wersja PDFWersja PDF

Ośrodek Wspierania Organizacji Pozarządowych zaprasza na cykl szkoleniowo-warsztatowy z zakresu kompetencji osobistych i społecznych w zakresie zarządzania organizacją.
Na cykl składają się 3 spotkania. Możliwy jest udział w całym cyklu lub tylko w jednym wybranym warsztacie.
Poza wiedzą i umiejętnościami gwarantujemy inspirację płynącą z pracy w grupie, prezentację ciekawych narzędzi i dobry czas :)

  1. Zaczynamy tematem z zakresu budowania relacji zespołowych i przekuwania sytuacji konfliktowych na energię do działania.
  2. Kolejnym tematem będzie zarządzanie zmianą i radzenie sobie z procesem zmiany zarówno w odniesieniu do jej osobistego przeżywania jak i zarządzanie zmianą z punktu widzenia lidera grupy (listopad).
  3. Jeszcze przed świąteczną gorączką (grudzień) spotkamy się na warsztacie z zakresu narzędzi komunikacyjnych, ze szczególną uważnością na pracę informacją zwrotną.

Pierwszy warsztat odbędzie się 15.10.2020  w godz. 15.00-18.00 w siedzibie OWOP w Białymstoku przy ul. Modlińskiej 6 lok. U3 ⇒ W programie m. in. co warunkuje dobre relacje i jak proces grupowy może być naszym sprzymierzeńcem oraz jak paradoksalnie konflikt może budować poczucie jedności grupy.
Dodatkowym elementem szkoleniowym dla uczestników warsztatu będzie godzinna konsultacja on line w zakresie tematu warsztatowego w piątek 16.10.2020.

Drugi warsztat odbędzie się 19.11.2020  w godz. 15.00-18.00 w FORMIE ZDALNEJ. ⇒ W programie m. in. kluczowe elementy procesu zmiany, jej psychologiczne aspekty, rozumienie procesu i świadome przechodzenie przez jego fazy oraz liderowanie w zmianie.
Następnego dnia, w piątek 20.11.2020 odbędzie się godzinna konsultacja on line w zakresie tematu warsztatowego.

Trzeci warsztat odbędzie się 17.12.2020  o godz. 15.00-18.00 w FORMIE ZDALNEJ. ⇒ Zakres: budowanie, udzielanie i posługiwanie się bezpieczną i rozwojową informacją zwrotną. W programie warsztatu m. in:

  • Jak mówić aby nie oceniać a jednocześnie przekazać informacje trudne?
  • Jak wykorzystać narzędzie informacji zwrotnej w procesie motywacji?
  • Jak informacją zwrotną wpływać na rozwój pracowników i budować kulturę organizacji uczącej?

⇒⇒⇒ ZGŁOSZENIE ⇒⇒⇒

Do udziału zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych. Zgłoszenia prosimy wysyłać na mail: paulina.wolfram@owop.org.pl  W mailu pt. "ZGŁOSZENIE NA CYKL SZKOLENIOWO-WARSZTATOWY" należy podać: nazwę organizacji, imię i nazwisko, adres e-mail oraz nr. telefonu. Ilość osób w grupie ograniczona do max. 10. - REKRUTACJA ZAMKNIĘTA

Cykl warsztatowy poprowadzi Paulina Wolfram  - trenerka rozwoju osobistego i kompetencji społecznych. Absolwentka Akademii Trenerów Biznesu Grupa TROP (akredytacja PTP), pracująca w oparciu o założenia psychologii pozytywnej i metody Appreciative Inquiry (podejście doceniające). Dyplomowany coach, doradca zawodowy, specjalistka coachingu grupowego, trener wspomagania i doradca placówek edukacyjnych, trener Ośrodka Rozwoju Kompetencji Edukacyjnych, akredytowana konsultantka metodologii osobowości Discovery Insights. Od ponad 15 lat pracuje dla I z III sektorem jako trener, coach, doradca i mentor. Jej pasją jest rozwój i towarzyszenie w rozwoju innym, zafascynowana procesem zmiany wierzy w talent i śnieżną kulę ludzkich możliwości. Prywatnie – żona swego męża i mama trójki dzieci.